Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Mezoterapie

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je jeden z velmi účinných anti-agingových zákroků, při kterém se aplikují speciální výživné a regenerační roztoky do pokožky. Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním objemu tváří současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemně a přirozeně. Posouvá kvalitu kůže, řeší různé disbalance pokožky (jemné vrásky, dehydratace, dischromie – barevná nejednotnost pleti, …)

K mezoterapii se používají omlazující a podpůrné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, peptidů, enzymů a stopových prvků k podpoře metabolizmu pokožky, regeneraci buněk a syntéze kolagenu. Pokud je pokožka vysušená a chceme-li vypnout i drobné vrásky je vysoce účinná mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové. Vede k intenzivní hydrataci s následným vypnutím a zpevněním pokožky.

U počátečních projevů mimických vrásek díky nadměrnému grimasování lze aplikovat kromě kyseliny hyaluronové i biomimetické peptidy, které iniciují relaxaci tkáně a následné vyrovnání mimických vrásek.
Typickou indikací pro mezoterapii je také křehká pokožka očního okolí. Lehké propadliny či jemné linky a vrásky, i tzv crow´s feets (vějířkovité vrásky kolem zevního koutku očí) jsou ideálně řešitelné právě mezoterapeutickou sérií ošetření. Injikují se speciální mezokoktejly určené právě pro tuto oblast.

Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí lékař na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Kombinace s dalšími metodami jako je botulotoxin, výplně nebo laserové zákroky podpoří efekt plánovaného zákroku k dosažení svěžího a přirozeného vzhledu.

Průběh mezoterapie

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 3 mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použité jehličky. Pokud je pacient citlivý na bolest, je možno provést přípravu před zákrokem aplikací znecitlivujícího krému. K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat s 3-4 týdenním odstupem.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20