Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Skinbooster

SKINBOOSTER

skinbooster1Po letošní dlouhé zimě, kdy jsme strávili spoustu času v přetopených nebo klimatizovaných místnostech, je naše pleť vysušená a hloubkově dehydrovaná. Doplňující hydratace vhodným kosmetickým přípravkem je nezbytná, ale v případech hloubkové dehydratace je nutné se o pokožku starat důkladněji.
Ideálním způsobem hloubkové hydratace je nová metoda Skinbooster. Jedná se o aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové jemnými vpichy ultratenkými jehličkami nebo kanylou do hlubších vrstev pokožky obličeje.
Zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o vaši pleť pouze na povrchu, metoda Skinbooster ji hydratuje a omlazuje zevnitř. Metoda poskytne pokožce skutečně intenzivní hydrataci a zlepší strukturu a pružnost pokožky. Vaše pleť bude po ošetření po dobu 8 až 12 měsíců viditelně omlazená, pevnější, poddajnější a pružnější.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20