Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Výplň Ellanse

VÝPLŇ ELLANSÉ 

První známky stárnutí v obličeji se obvykle objeví po dvacátém roce věku. Kůže začíná ztrácet svoji pevnost, objeví se jemné linky a vrásky, které se s věkem dále zvýrazňují.

Revoluční technologie Ellanse
Holandská laboratoř Aqtis Medical se rozhodla spojit skvělé výsledky z aplikace vstřebatelných polykaprolaktonových nití Sillhouette Soft s šetrnějším postupem aplikací výplní. Díky unikátní technologii mikrosfér s PCL (polykaprolakton) je k dispozici nový typ vstřebatelných výplní tzv. „tekuté nitě“.
Polykaprolakton je biologicky odbouratelná – tedy plně vstřebatelná látka, která se využívá jako kolagenový stimulátor. Hydratuje kůži a stimuluje v podkoží tvorbu kolagenových vláken. Eliminuje tak znaky stárnutí kůže jako je ztráta objemu, a to s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem.

ellanseVýplň Ellansé je výplň určená pro korekci vrásek a kontur obličeje. Její výjimečné vlastnosti spočívají nejen v rychlosti korekce vrásek, ale právě ve stimulaci tvorby vlastního kolagenu, který ovlivňuje základní příčiny stárnutí obličeje.
Efekt je okamžitý, déle trvající, poskytuje přirozený mladistvý vzhled.

Trvanlivost korekce výplní Ellansé závisí na volbě vhodného preparátu.

Řada výplní ELLANSE je zastoupena čtyřmi preparáty, které se liší délkou trvání estetických účinků od 1 roku do 3,5 let. Přičemž výplně s delší dobou výdrže ELLANSE L se používají pro vytváření objemu tkání a zpevnění kontur obličeje.
Aplikace výplní se provádí kanylou vektorovou technikou do spodní vrstvy kůže. Komplikace po zákroku jsou minimální, pouze v podobě možného lehkého otoku a modřinek spojených s aplikací. Tyto disbalance lze zamaskovat makeupem.

Obvykle je potřeba pouze jedna aplikace, díky okamžitému efektu výplně. Ten je podpořen stimulací tvorby kolagenu dlouhotrvající korekcí.

Výplně Ellansé jsou vhodné pro ženy i muže všech věkových kategoríí.

 

 

  

nasolabialni vrasky


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20