Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Nitě Aptos

APTOS

Během přirozeného procesu stárnutí dochází spolu se snižováním elasticity pokožky - což má za následek vznik vrásek - i k poklesu tkáně obličeje a krku. Pokud vás trápí tento problém, můžete využít velmi šetrnou techniku vypnutí kůže a vyhlazení vrásek, kterou nabízí metoda APTOS.

Cílem této metody je „zavěsit a upevnit” obličej, a zpomalit fyziologické změny způsobené stárnutím. Jedná se o velmi šetrný zákrok za pomoci speciálních nití bez použití skalpelu a při lokální anestézii. Aptos se nejčastěji používá k úpravě kontur obličeje a krku, pokleslých ústních koutků a pokleslého obočí. V průběhu zákroku může být ošetřena jedna či více oblastí.

Aplikace nití APTOS

Protože se jedná o velmi šetrný zákrok, většinou je prováděn v místním znecitlivění, které vám zajistí jeho bezbolestný průběh. Místní anestézie může být kombinována s podáním sedativ.

Nit je do podkoží zavedena za pomoci jehly o průměru 1,2 mm tak, aby držela podkoží v požadované poloze. Nit následně zaroste vazivovou tkání, čímž je dosaženo stabilizace nového vzhledu. Tento postup je obvykle užíván při řešení pokleslé kůže tváří, pokleslé kůže nad očima a pokleslé kůže brady. Nitě jsou z materiálu, který se již léta používá v plastické chirurgii, v podkoží i na kůži. Je to materiál nealergizující, plně biokompatibilní.

Komu je metoda APTOS určena

Aptos je technika, která je vhodná pro různé věkové skupiny klientů. Lze ji použít i pro mladší uchazeče (již od 30 let) pro korekci kontur obličeje. Pokud vás trápí vpadlé obočí, výrazná nosoretní vráska, propadlé vrásčité tváře či uvolněná kůže brady a chcete-li podstoupit velmi šetrné ošetření (a vaše očekávání jsou realistická), pak můžete být vhodným kandidátem pro tuto metodu.

Po aplikaci nití APTOS

Po zákroku bude ošetřovaná plocha mírně oteklá a mohou se objevit i drobné modřinky. Doba trvá asi jeden týden. Je doporučeno asi 14 dnů po zákroku neprovádět namáhavé pohyby, obzvláště v ošetřované oblasti.
Výsledek je po ošetření téměř okamžitý, v průběhu několika měsíců se ještě mírně zlepšuje tím, jak vlivem působení nitě v podkoží vznikají kolagenové srůsty, které pomáhají držet podkoží v požadované poloze. Efekt zákroku se počítá na roky, v závislosti na typu kůže, podkoží a věku pacienta. Niťový lifting lze v případě potřeby několikrát opakovat.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20