Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Ultherapie

ULTHERAPIE

Ulthera je první a jediný patentově chráněný neinvazivní lifting obličeje, který má výsledky srovnatelné s klasickým plasticko-chirurgickým invazivním liftingem avšak bez operačního zákroku spojeného s anestezií a následnou rekonvalescencí. Ultherapie je jednorázový zákrok, s výsledným liftingovým efektem spojeným s novotvorbou kolagenních struktur. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovovat paměť pokožky a podpůrné tkáně. „Věk“ obličeje se tak posune zpět s výrazným a naprosto přirozenými efektem. Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření. Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2 - 3 měsíců.

Jak funguje Ultherapie

Ultherapie dokáže ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně a přirozeně s vynikajícími výsledky. Vysoká energie fokusovaného intenzivního ultrazvuku neinvazivně zasáhne dříve nedosažitelné vrstvy tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy – vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při operačním faceliftu. 

Průběh ošetření při Ulthera liftingu

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních je na pokožku přiložena ultrazvuková hlavice. Na obrazovce přístroje se zobrazí detailní obraz podkoží pacienta. Ultrazvukovou hlavicí jsou lékařem následně vysílány přesně cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky 4,5 mm, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Pokožka reaguje na dodanou energii stažením a současně tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne. Na monitoru během ošetření lékař přímo vidí, kde se pohybuje a kam cílí energii.

Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí, až lehkou bolestivost v místech odrazu od kosti. Vše je u každého pacienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím analgetik před zákrokem.

Po Ulthera liftingu

Po zákroku není třeba přijímat žádná speciální opatření, je možné pokračovat v běžných aktivitách. Dočasné jemné začervenání ustupuje během následujících hodin. Typické pro několik málo následujících dní po zákroku jsou pocity pnutí kůže, její citlivost na dotyk, případně mírný otok.

Komu je ultherapie určena

Vhodnou oblastí pro ošetření je celý obličej, tedy tváře, podbradek, krk a okolí očí. Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je méně pevná a začíná ochabovat. Dále je to vítaná a účinná možnost pro všechny, kteří chirurgický liftingový zákrok odmítají. Ať již z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence, nebo kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20