NITĚ SILHOUETTE SOFT

SilhouetteSoftNejen ženy, ale i muži dnes touží po tom, aby jejich pokožka byla pružná a bez vrásek. V současnosti není nezbytné absolvovat hned chirurgické zákroky, které vyžadují anestezii a delší zotavování. Stále oblíbenější jsou totiž bezbolestné estetické procedury, po kterých vidíte výsledek takřka ihned.

SilhouetteSoftJednou z velmi účinných metod neinvazivního omlazování je aplikace nejrůznějších druhů liftujících nití. Poslední generací liftujících nití jsou Silhouette Soft. Jedná se o vstřebatelné nitě, které působí proti příznakům stárnutí nejen pozvednutím kontur obličeje, ale i regenerací kožní tkáně. Nitě totiž stimulují tvorbu vlastního kolagenu, pomáhají tak zvýšit objem a postupně obnovují přirozený tvar obličeje.

Vhodnými adepty na tento mini invazivní lifting jsou ženy i muži, kteří již začínají pozorovat povadlejší rysy ve tváři, nebo mají hlubší nosoretní vrásky. Silhouette Soft jsou také ideální pro korekci linie oválu obličeje a tváří.
silhouette soft
Při metodě Silhouette Soft používáme plně vstřebatelná vlákna s protisměrnými kužely a oboustrannými jehličkami, s jejichž pomocí jsou tato vlákna zaváděna. K aplikaci nití není třeba žádný řez a celé ošetření je zcela neinvazivní. Ke vstřebání vláken dochází v průběhu několik měsíců, zároveň s tím se vytváří nová kolagenová síť, která výrazně podpoří finální efekt vypnuté pokožky. První úspěch zákroku je patrný zhruba po týdnu a viditelnější efekt nastupuje po 2-3 týdnech a trvá přibližně 12 až 18 měsíců.

SilhouetteSoft1Před zavedením Silhouette Soft není třeba žádná příprava. Je ovšem vhodné během konzultace probrat s lékařem všechna očekávání a zeptat se na vše, co vás zajímá. Klienti by rovněž měli svého lékaře informovat o všech procedurách či zákrocích, které již vyzkoušeli, stejně jako o aktuálním zdravotním stavu. Po zákroku není doporučeno nadměrné „grimasování“, žvýkání tuhých a velkých soust a zvedání těžkých břemen. Po dobu měsíce není doporučena obličejová masáž a kosmetické ošetření.