Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
O nás

O nás


Korektivně dermatologická ordinace MUDr. Věry Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií.

V roce 2014 byla ordinace korektivní a estetické dermatologie MUDr. Věry Terzijské přejmenována na kliniku Veramedica s novým sídlem v samotném srdce Prahy ve Slovanském domě.

Počátkem roku 2020 se stala klinika MUDr. Věry Terzijské partnerem RP Clinic a přesouvá své sídlo na novou adresu pod názvem RPMedica, Na Poříčí 5 na Praze 1 do luxusních prostor komplexu RP Clinic.

Klientům nadále nabízíme kromě léčby degenerativních projevů na kůži i široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků a pestrou paletu pleťových terapií.

Klademe důraz na špičkové technické vybavení a garantujeme aplikaci vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Sledujeme novinky, které přispívají k omlazení a pomáhají zpevnit kůži a vyhladit vrásky. Několikrát ročně absolvujeme školení ve špičkových evropských centrech a sami jsme mezinárodním školícím pracovištěm oboru korektivní dermatologie.

Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.

Na Vaší návštěvu se se svým týmem těší…

 

Vera4 2MUDr. Věra Terzijská

MUDr. Věra Terzijská vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupila na kožní kliniku Fakultní nemocnice Bulovka, kde také absolvovala atestaci z dermatovenerologie.

V roce 1994 založila soukromou praxi dermatovenerologie a korektivní dermatologie. V roce 2014 otevřela kliniku korektivní a estetické dermatologie Veramedica v komplexu Slovanský dům Clinic. V roce 2020 přesouvá svůj tým na půdu kliniky RP Clinic.
Absolvovala atestaci v oboru korektivní dermatologie, zároveň se věnuje výuce lékařů v některých sekcích korektivní dermatologie a dlouhodobě také odborné publikační činnosti ve svém oboru. Pořádá a vede odborná školení dermatochirurgie a kožní regenerace. Absolvovala řadu stáží a kongresů v zahraničí (IMCAS, EADW, WDC), je členkou v Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti Korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP. 

 

Naše profily v sociálních sítích

Estheticon.cz - Profil MUDr. Věry Terzijské na portálu Estheticon.cz.
Facebook - MUDr. Věra Terzijská


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20