MUDr. Věra Terzijská – korektivní a estetická dermatologie, kožní chirurgie, kosmetologie

Na korektivně dermatologické klinice Veramedica MUDr. Věry Terzijské – nově v komplexu RPClinic s novým názvem RPMedica, nabízíme široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků, léčbu kožních onemocnění, konzultace a poradenství.
RPMedica disponuje také nabídkou terapií pro zkvalitnění pleti, které jsou nezbytné pro komplexnost anti-aging procedur.

Pořádáme semináře a školení pro odbornou veřejnost, sledujeme světové trendy v estetické dermatologii i anti-aging medicíně. Dlouholeté zkušenosti a dokonalá znalost oboru, ruku v ruce s citem pro přirozenou krásu a vitalitu jsou zárukou spokojenosti i nejnáročnějšího klienta.

I přes vyhlášenost našeho pracoviště a velmi žádanou péči naší vedoucí dermatoložky MUDr. Věry Terzijské se Vám snažíme nabídnout nejbližší možné termíny ošetření, v řádu dnů či alespoň týdnů. Pokud sjednáme termín s delší prodlevou, je samozřejmostí v případě náhlého uvolnění bližšího termínu, Vám tento obratem nabídnout. Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.

Pro Vás, naše klienty, rozšiřujeme neustále portfolio dermo-estetických zákroků, zde namátkou pár vybraných terapií pro inspiraci…