Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Redermalizace

REDERMALIZACE

Redermalizace neboli obnova kůže je novou mezoterapeutickou technikou zacílenou nejen na obměnu vrchních kožních struktur, ale i na ochranu kůže minimalizací účinku působení produktů oxidativního stresu.
K ošetření se používá inovativní kombinace látek kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Obě látky jsou tělu vlastní a podílí se na významných metabolických pochodech ve všech vrstvách kůže. Mají vliv nejen na antioxidační procesy a hydrataci tkáně, ale také na regeneraci buněk kůže.

Redermalizací dosahujeme lepší kvality kůže i pokožky, zmírňujeme pigmentace a brzdíme projevy stárnutí. Aplikací kyseliny hyaluronové a jantarové ovlivňujeme regeneraci a ozdravení kožní tkáně, pozitivně stimulujeme tvorbu kolagenu a zvyšujeme práh odolnosti pokožky vůči negativním vlivům prostředí. Bráníme působení volných radikálů, chráníme tedy kůži proti předčasnému stárnutí jejích buněk.
Technikou Redermalizace je možné ošetřit celý obličej, či jednotlivé jeho partie, jako je čelo, okolí očí apod. Dále pak pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Postup:
Preparát se aplikuje injekčně tenkou jehličkou do horní vrstvy kůže. Vytvoří se tzv. papuly, které se posléze vstřebají. Následně dochází během 3-5 dnů k viditelné obnově pokožky, plného efektu Redermalizace je dosaženo během 2-3 týdnů.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20