Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING


PLEŤOVÉ TERAPIE aneb terapie pro zkvalitnění pleti
Přirozenou cestou ke zdravé, hladké a zářící pleti jsou omlazující pleťové terapie medical microneedling a chemický peeling.
Výběr techniky záleží na druhu a stavu pleti. Jasnou indikací pro pleťovou terapii je aknotická pleť či pleť s nerovným reliéfem, s jizvičkami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami či žilkami.
Povadlá pleť bez jasu, ochablá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry, hrubá pleť, to vše jsou znaky stárnutí, stresu, hormonální disbalance, nevyhovujícího životního stylu. Pleťové terapie microneedling a chemický peeling účinně řeší jmenované problémy a jsou vhodné pro všechny typy pokožky.


chemicky peelingChemický peeling je lékařský zákrok, který používá chemické sloučeniny – různé druhy kyselin, působící na tkáňovou a strukturální regeneraci kůže s cílem obnovení epidermis a přeměně mikro-architektury kůže.

Aplikací a působením jedné nebo více AHA či BHA kyselin (alfa, beta-hydroxykyseliny) nanesených na kůži vzniká destrukce kůže určité hloubky a rozsahu následovaná regenerací epidermis a určité části dermis.
AHA kyseliny jsou ovocné kyseliny, které se přirozeně vyskytují v ovoci a dalších potravinách.
Mají keratolytický účinek, exfoliací pomáhají uvolnit a odstranit mrtvé povrchové vrstvy kůže (různé stupně olupování). Přirozeně tak dochází ke stimulaci obnovy buněk v různých vrstvách kůže.
Výsledkem je zdravější a hladší pleť, s minimalizovanými projevy akné, pigmentací, vrásek a jiných nerovností.
Chemický peeling pomocí AHA/BHA kyselin je bezpečný, vyžaduje pouze krátkou dobu zotavení.
Pro maximální účinnost se provádí v sérii několika sezení, podle zvoleného typu peelingu a podle indikace určené dermatologem.
Vzhledem k různému portfoliu chemických peelingů (různé kombinace a koncentrace AHA/BHA kyselin) lze působit povrchově i do hloubky kůže, lékař vybere daný typ podle řešeného problému a stavu pleti.

Kromě jasných indikací pro chemický peeling jako je akné či hyperpigmentace jsou i projevy stárnoucí, povadající pokožky řešitelné sérií chemického peelingu. Zatímco u mastnější a aknotické pokožky výborně funguje kyselina salicylová čí azaleová, u pigmentací kyselina glykolová a speciální bělící směsi kyselin, pro antiaging ošetření volíme různé kombinace – od kyseliny mléčné přes retinol až po kyselinu mandlovou.
Variací peelingu je široká škála, typ peelingového ošetření i přesný protokol určí ošetřující.

CO MŮŽETE OD CHEMICKÉHO PEELINGU OČEKÁVAT:

  • jednoznačné zlepšení textury pleti
  • sjednocení barevného tónu pleti, snížení četnosti hyperpigmentací
  • zmenšení pórů a regulaci mazotoku
  • rozzáření a projasnění pleti

NOVÉ TECHNOLOGIE NA POLI CHEMICKÝCH PEELINGŮ:

  • vyhlazení pokožky liftujícím peelingem BioRepeel
  • omlazení pokožky bylinkovým peelingem Oenante
  • detoxikace pokožky carbonovým peelingovým ošetřením

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20