Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Botulotoxin

BOTULOTOXIN

Mimické vrásky v obličeji jsou důsledkem stahování mimických svalů obličeje. Nejčastěji se tvoří na čele, mezi obočím a kolem očí. Mimické vrásky lze korigovat aplikací botulotoxinu.

Princip vyhlazení vrásek botulotoxinem

Botulotoxin je látka, která uvolňuje svalové stahy a používá se v několika lékařských oborech pro léčbu svalových křečí. Při aplikaci jemnými vpichy do těch mimických svalů obličeje, které vrásky způsobují, dochází rychle k omezení jejich pohybu a k vyhlazení kožních vrásek. Nemusíte mít obavy z bolesti, vpich se provádí velmi tenkou jehlou.

Jak dlouho trvá efekt vyhlazení vrásek botulotoxinem?

Účinek botulotoxinu na kožní vrásky je rychlý a vydrží několik měsíců (délka účinku je u každého pacienta individuální). Poté je nutné zákrok opakovat, ale intervaly mezi jednotlivými aplikacemi se postupně prodlužují, až se vrásky přestávají tvořit zcela. Metodu aplikace botulotoxinu můžete po dohodě s lékařem kombinovat s dalšími postupy vedoucími k vyhlazení vrásek obličeje – zejména výplněmi.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20