Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
3D liftující nitě

LIFTUJÍCÍ NITĚ

ad nite 1Moderní neinvazivní metody omlazení pokožky jsou stále žádanější. Vynikající výsledky přináší aplikace liftujících nití. Jedná se o zákrok, který je vhodný pro muže a ženy, které trápí povadající kůže a první výraznější vrásky v obličeji. Je také vhodnou metodou k úpravě nevýrazných kontur obličeje.

Nite 4Nitě jsou z polydioxanonu nebo kaprolaktonu, což jsou látky, které se samy vstřebají přibližně za osm až 12 měsíců. Zanechají však za sebou kolagenovou kostru, která slouží jako opora pleti, zlepšuje krevní oběh a strukturu kůže, vypíná pokožku obličeje a zabraňuje jejímu ochabnutí.
Nitě se aplikují dlouhou kanylou, samotné nitě mají po celém obvodu háčky, které se zafixují v podkoží. Zavedení nití stimuluje tvorbu kolagenu z něhož vytvoří jakousi kostru zpevňující povadající pokožku a kontury. Jedná se již o trochu větší zákrok, pomocí něhož lze pozvednout také oblast podbradku nebo lze vytáhnout lehce krk či obočí. Po 45. roce věku se s projevy poklesu obličeje setkáváme v podstatě u každého.

Lifting pomocí nití se provádí u pacientek či pacientů, pro které ještě není vhodný větší chirurgický výkon, ale již se objevují známky poklesu tváří, které trápí povadající kůže a první výraznější vrásky v obličeji. Je také vhodnou metodou k úpravě nevýrazných kontur obličeje. Jeho vhodnost je třeba konzultovat s lékařem. Zákrok nenahrazuje klasický facelift, ten už řeší velmi výrazné stopy stárnutí, kdy je kůže značně uvolněná, posetá hlubokými vráskami.
Zákrok se díky své jednoduchosti řadí mezi miniinvazivní. Samotná aplikace netrvá déle než hodinu a je prováděna v lokální anestezii. První viditelný úspěch zákroku je patrný zhruba po týdnu, kdy odezní pooperační otoky. Pozorovatelný efekt nastupuje po 2-3 týdnech.

Nite 2Doporučuji absolvovat takový zákrok na konci týdne, protože první tři dny nosí pacient „stahující čepičku“. Následně je dobré nosit tuto „čepičku" ještě přibližně 14 dní v noci. V této době také není doporučeno nadměrné „grimasování“, žvýkání tuhých a velkých soust a zvedání těžkých břemen. Po dobu měsíce není doporučena obličejová masáž a kosmetické ošetření. Pacient musí po zákroku absolutně vynechat slunění a nevystavovat se sálavému teplu.
Existují kontraindikace, kdy se nitě aplikovat nesmí - infekce v obličeji, herpes, systémová onemocnění, onkologická onemocnění a podobně.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20