Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Mezonitě

MEZONITĚ

Mezonitě pomáhají k mírnému liftingovému efektu a vylepšení struktury pokožky. Jedná se o minimálně invazivní zákrok, který účinně stimuluje tvorbu kolagenu a vytvoří jakousi kolagenovou kostru zpevňující povadající pokožku a kontury.

Vstřebatelná vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo v průběhu šesti měsíců samo odbourá a nitě se úplně rozpustí. Zanechají však za sebou kolagenovou kostru, která slouží jako opora pleti, zlepšuje se krevní oběh a struktura pokožky, vypíná pokožku obličeje a zabraňuje jejímu ochabnutí.
S nadsázkou se dá říci, že tuto proceduru lze podstoupit i během polední přestávky.

Kde aplikace mezonití pomáhá

Jedná se o zákrok, který je vhodný pro muže a ženy, které trápí povadající kůže a první výraznější vrásky v obličeji. Je také vhodnou metodou k úpravě nevýrazných kontur obličeje. Jeho vhodnost je třeba konzultovat s lékařem, zákrok nenahrazuje klasický facelift, který řeší velmi výrazné stopy stárnutí, kdy je kůže značně uvolněná, posetá hlubokými vráskami.

Průběh liftingu mezonitěmi

Zákrok se díky své jednoduchosti řadí mezi miniinvazivní. Samotná aplikace netrvá déle než hodinu a ve většině případů je prováděna v lokální anestezii. První viditelný úspěch zákroku je patrný zhruba po týdnu, kdy odezní pooperační otoky. Pozorovatelný efekt nastupuje po 2-3 týdnech a přetrvává déle než dva roky.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20