Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Tekutý lifting

TEKUTÝ LIFTING

Liquid facelift (tekutý lifting) kombinuje speciální aplikační techniky s využitím moderních výplňových materiálů. Cílem je dosažení odpočatého vzhledu, zlepšení kvality pleti, odstranění vrásek a vyplnění objemu bez chirurgického zákroku. Principem tohoto ošetření je kombinace různých metod během jediné návštěvy u estetického dermatologa. Tekutý lifting můžeme označit za objemovou modelaci obličeje. Procedura navíc zasahuje všechny vrstvy kůže od povrchu do hloubky.

Díky kombinaci několika metod se výrazně zvyšuje účinnost jednotlivých procedur. Jejich výběr záleží na druhu vrásek i stavu pleti. Mimické vrásky v obličeji jsou důsledkem stahování mimických svalů obličeje. Nejčastěji se tvoří na čele, mezi obočím a kolem očí. V takovýchto případech používám botulotoxin, který uvolňuje svalové stahy. Při aplikaci do těch mimických svalů obličeje, které vrásky způsobují, dochází rychle k omezení jejich pohybu a k vyhlazení kožních vrásek.

Jemné vrásky pod očima pomohou vyrovnat povrchní výplně aplikované jemnými vpichy injekční stříkačkou.

Výplně hlubokých obličejových vrásek, prohlubenin, tvarování nebo zvětšení objemu některých partií aplikuji pomocí tenké kanyly. To znamená, že vytvořím malou jehličkou vstupní otvor, kterým se protáhne kanyla, tu je pak možné z tohoto místa dostat do podkoží celého obličeje. Není tak zapotřebí mnoha vpichů, ošetření není bolestivé, malá vstupní branka se rychle zahojí. Podružným, ovšem nikoliv zanedbatelným, efektem této metody je i nabuzení tvorby kolagenových vláken, fibrotizace tkáně a hloubková hydratace pleti.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20