Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Frakční CO2 rejuvenace

FRAKČNÍ CO2 REJUVENACE

Frakční lasery fungují jako neinvazivní metoda pro omlazení. Tímto zákrokem se váš obličej vrátí o několik let zpět. Pokožka je po aplikaci vypnutější, získá mladistvější vzhled a zlepší se její tonus.

Princip regenerace pleti frakčním laserem

V principu se jedná se o aplikaci laserových paprsků do povrchové a střední vrstvy kůže. Díky tomu dochází k aktivaci regeneračních pochodů, včetně zvýšené tvorby kolagenu, aniž by bylo nutno zasahovat do hlubokých vrstev kůže, jak tomu bylo u starších typů laserů. S frakčním laserem rovněž dochází k výrazně rychlejšímu hojení. Odstraňuje jemné drobné vrásky, nikoliv výrazné mimické, a vylepšuje strukturu a tonus pleti.

Frakční laser ovšem neslouží jen k regeneraci a omlazení pokožky, ale odstraňuje i jizvy po úrazech či po akné. K odstranění jizviček po akné je obvykle zapotřebí dvou až třech aplikací v odstupu šesti týdnů. Frakčním laserem lze poměrně dobře odstranit také stařecké pigmentové skvrny, které vznikají v pozdějším věku. Dobré výsledky jsou také u chirurgických a popáleninových jizev.

Průběh ošetření frakčním laserem

Samotný zákrok téměř nebolí, laserový paprsek způsobuje jen pocit štípání. Poté pacient pociťuje pálení, které trvá asi hodinu až dvě a v té době se obličej chladí. Doprovodným jevem je silné zarudnutí, které přetrvává dva až tři dny. Kolem oči se může objevit lehký otok. Poté se kůže dva, tři dny olupuje. Vše je samozřejmě individuální. Uděláme-li zákrok například ve středu, může žena jít v pondělí do práce a klidně použít make-up. Ten je ostatně možné aplikovat již 24 hodin po zákroku, jelikož na obličeji se utvoří pouze suchá kůže. Na opalování je ovšem třeba zapomenout po dobu dvou až tří měsíců. Poté je nezbytná aplikace krémů s vyšším ochranným faktorem.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20