Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Biorevitalizace

BIOREVITALIZACE

biorevitalizaceKrásná a zdravě vypadající pokožka je ideálem mnoha žen. S přibývajícím věkem jsou ovšem známky stárnutí čím dál patrnější. Moderní neinvazivní metody omlazení pokožky jsou proto stále žádanější. K těm nejmodernějším patří biorevitalizace, která omlazuje pokožku pomocí aplikace kyseliny hyaluronové v kombinaci s plazmou.

Aplikací biologicky aktivních látek, tělu vlastních, dochází k přirozenému podnícení tvorby kolagenu, nových kožních buněk a stimulaci regeneračních procesů. Jedná se o látky, které jsou tělu vlastní, bezpečné,účinné, hypoalergenní a biokompatibilní s tkáněmi organismu bez nežádoucích účinků.

Výsledkem biorevitalizace je nejen hloubková hydratace, ale také dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek. Hydratace pleti je jedním ze základních faktorů, které ovlivňují krásnou a zdravě vypadající pleť. Biorevitalizace rovněž zesiluje účinek ostatních estetických procedur. Je ideální v kombinaci s liftingovou terapiívstřebatelnými nitěmi (např. Aptos, Silhouette Soft) nitěmi. Umocníme totiž liftingový efekt ošetření.

Při biorevitalizaci používáme mezokoktejly nové generace, které aktivují metabolické procesy, obnovují dermální struktury, maximalizují výživu a fyziologické omlazení kolagenové struktury pokožky. Jedná se o jedinečnou hlubokou výživu pokožky přímou aplikací kyseliny hyaluronové a stavebního materiálu kůže tzv. klastru, tedy o vyváženou směs aminokyselin, základních kamenů syntézy a rejuvenace pokožky a syntézu kolagenu. Tento unikátní preparát tak vytváří a znovu obnovuje tvorbu kolagenu a fibroblastů, které hrají důležitou roli v obnově pokožky a jsou zodpovědné za proces stárnutí.

Další složkou biorevitalizace je pacientova vlastní plazma, která obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které přirozeně podporují revitalizační a regenerační procesy buněk. Výsledkem je pak dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek.

Kyselina hyaluronová tvoří přirozenou součást lidské pokožky. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu. Hydratuje pleť v hlubších vrstvách pokožky, ale také aktivuje růst kolagenových vláken, čímž zvyšuje pružnost a poddajnost pleti. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou a dochází k její dehydrataci, ztrátě pružnosti a objevují se vrásky.

Kolagen je bílkovina, která představuje cca 30% z celkového množství lidských bílkovin a až 70% bílkovin v lidské kůži. Kolagen spolu s elastinem tvoří ve škáře hustou síť, která kůži dává pružnost i pevnost a tvoří podporu fibroblastům. Navíc je kolagen schopen také neobvykle vázat vodu, což má vliv na správné zvlhčení pokožky. Kolagen povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje, zvlhčuje a zpevňuje pokožku. Kolagen je základní složkou kůže, svalů, šlach, vazů, cév a přispívá k pružnosti a tonu pokožky, vlasů a nehtů.

Hydratační krémy působí pouze v povrchových vrstvách pokožky a nepronikají do hloubky. Hlubokou hydrataci umožňuje aplikace přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20