Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Plné a pevné rty dokáží omladit

PLNÉ A PEVNÉ RTY DOKÁŽÍ OMLADIT

rty1Výrazné a plné rty dokáží tváři propůjčit mladistvost. Věděla to už kdysi slavná Marilyn Monroe, která ráda používala nejen výrazně rudé rtěnky, ale dokonce si rty nechala zvětšovat pomocí kolagenových injekcí. Dnes je možné díky neinvazním metodám uchovat si krásné rty nebo s pomocí výplní dodat objem nebo napravit povislé koutky úst.
Muži i ženy mají nejplnější rty na počátku dospělosti. Ale jak člověk stárne, a to zejména mezi třiceti a čtyřiceti roky věku života, jejich pevnost a objem se výrazně snižuje.
A právě proto ten, kdo si i ve vyšším věku uchová plné a pevné rty, vypadá mnohem mladší, než je jeho skutečný věk. Všimněte si, že i když má žena nějaké vrásky, růžové a pevné rty její vzhled omladí o řadu let. Nic se ovšem nesmí přehánět, příliš „nafouklé“ rty na atraktivitě a mladosti nepřidávají.
rty2Velmi oblíbenou neinvazivní metodou výplně rtů je aplikace výplňových materiálů. Jedná se o gelové produkty na bázi kyseliny hyaluronové, látky tělu vlastní, které se aplikuji ultra tenkými jehličkami.
Zákrok se provádí po znecitlivění ošetřované oblasti anestetickým krémem, v případě aplikace do rtů se používá stomatologické injekční znecitlivění. Po zákroku krátce přetrvává mírné zarudnutí a otok, které rychle mizí.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20