Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Nanofrakční radiofrekvence

NANOFRAKČNÍ RADIOFREKVENCE

Nanofrakční radiofrekvence nabízí nechirurgické řešení problémů, kdy je potřeba napravit ochablost a nerovnosti kůže. Terapie zvyšuje tvorbu kolagenu a provokuje přestavbu tkáně na jakékoliv části těla.
Ošetření mají nejrychlejší zotavení z celého portfolia omlazujících přístrojových technik.

Výhody nanofrakční radiofrekvence:

  • zmenšení pórů a vyhlazení struktury pokožky
  • odstranění jemných linek a vrásek obličeje, krku i dekoltu
  • zpevnění a vyhlazení kůže
  • zmenšení pigmentových skvrn
  • zjemnění jizev po operaci a jizev po akné
  • regenerace tkáně v oblasti očního okolí s postupným odstraněním pytlů pod očima

K přestavbě tkáně využívá technologie Vevus Viva mikrojehličky, kterými je bezpečně aplikováno teplo pomocí nanofrakčních radiofrekvenčních pulsů. Tento proces vede k vytváření mikroskopických ran na pokožce, s následným hojení. Díky hojení dochází k vyhlazení povrchu pokožky.
Protože jsou ranky nepatrné, oku neviditelné, nepříjemné pocity jsou minimální (jen pocit horkosti 1 - 3 hodiny po zákroku). 24 hodin po ošetření lze již aplikovat make-up a nastupuje efekt vyhlazení.
Doba zotavení je zhruba 48 hodin (nebo až 5 dní u maximálních dávek pulsů).

Obvykle se doporučují 3 ošetření v rozestupu jednoho měsíce.
Dokud se kůže kompletně nezotaví, doporučujeme nevystavovat se přímému slunci. Po každém ošetření je nutné používat krémy s maximálním SPF 50, a to po dobu 3 týdnů.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20