Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Tripolární radiofrekcence

TRIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ S OKYSLIČENÍM A HLOUBKOVOU HYDRATACÍ KŮŽE

01Metoda rediofrekvence slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.
Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

Tato patentovaná tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných klinických výsledků, a to zejména u ochablé pleti, celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.
Tripollar radiofrekveční technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné metodu použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to po celý rok. Ošetření přístrojem s tripolární energií je zcela bezbolestné a změny jsou viditelné hned při prvním ošetření.

Výsledkem radiofrekvenčního působení je:
• hladší a pevnější pokožka
• redukce jemných linek a vrásek
• vylepšení kožní struktury

 

02STIMULACE KOLAGENOVÝCH VLÁKEN…

…LIFTING POKOŽKY…


RADIOFREKVENCE + OXY GENEO

Současně s radiofrekvenčním omlazením tváře získáte výhody exfoliace a okysličení pokožky
s infuzí základních živin a hydratačních látek pro její obnovu.

03

Oxy Geneo - 3 terapie v jednom ošetření: exfoliace, infuse, okysličení.

Průlomová technologie OxyGeneo™ poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži v hlubších úrovních. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku.

 

05Hluboká infuze koncentrovaných aktivních látek … vynikající výsledky v boji proti stárnutí.

 

 

 

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje.

 

1. EXFOLIACE

06OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

 

2. INFUZE

07Kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat koncentrovanou výživu pro omlazení a hydrataci pleti nebo infuzi látek pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

 

3. OKYSLIČENÍ

08OxyGeneo™ produkuje bublinky CO2, které jemně praskají na povrchu pleti. Vzniká tak fyziologická reakce, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

 

 

Celé ošetření je bezbolestné, uklidňující, vnímané jako příjemná masáž. Během radiofrekvenčního působení cítíte pouze teplo, při aplikaci hydratačních a výživných látek a následném okysličení pleti vnímáte uklidňující masážní tahy exfoliační hlavice.

geneO FX Veramedica finale 1


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20