Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 147
Microneedling - ošetření pro krásnou pleť

MEDICAL MICRONEEDLING - OŠETŘENÍ PRO KRÁSNOU PLEŤ


PLEŤOVÉ TERAPIE aneb terapie pro zkvalitnění pleti
Přirozenou cestou ke zdravé, hladké a zářící pleti jsou omlazující pleťové terapie medical microneedling a chemický peeling.
Výběr techniky záleží na druhu a stavu pleti. Jasnou indikací pro pleťovou terapii je povadlá ochabující pokožka s jakoukoliv disbalancí (struktura pleti, barevný tón), aknotická pleť či pleť s nerovným reliéfem, s jizvičkami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami či žilkami.
Povadlá pleť bez jasu, ochablá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry, hrubá pleť, to vše jsou znaky stárnutí, stresu, hormonální disbalance, nevyhovujícího životního stylu. Pleťové terapie nedical microneedling a chemický peeling účinně řeší jmenované problémy a jsou vhodné pro všechny typy kůže. 


Trápí vás hrubá pokožka, rozšířené póry, jizvičky po akné nebo jen potřebujete Vaši pleť rozzářit a omladit? Vyzkoušejte jedinečnou metodu medical microneedling (neboli mikrojehličkování), univerzální techniku pro zkvalitnění a omlazení pleti.

MicroneedlingMicroneedling je novou generací mezoterapie, které pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoho estetických problémů vznikajících na pokožce. Snižuje viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací. Tato účinná metoda aktivuje tvorbu kolagenu a spouští tak omlazující a vyhlazující procesy v pokožce.

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a je velmi bezpečnou alternativou k laserovému ošetření či IPL rejuvenaci. Vede nejen k viditelnému zlepšení kvality kůže, ale také k omlazení pokožky na obličeji, v dekoltu, na krku a hřbetech rukou, lze ošetřit i partie břicha či paží.

Mikrojehličkování pracuje s vertikálním aplikátorem, který minimalizuje zbytečné poranění ošetřovaného místa a poskytuje tak komfortnější způsob ošetření. Velikost a tvar přístroje umožňuje ošetření v oblasti kořene nosu nebo horního rtu.

needleKoncept mikrojehličkování je založen na samoobnovovací schopnosti pokožky. Pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, stahuje póry, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě aktivace kolagenu vytváří mikrovpichy tenoulinké kanálky, kterými může být jakákoliv substance - aplikovaná na povrch kůže - absorbována mnohem rychleji a efektivněji. Při ošetření se používají i aktivní séra na bázi kyseliny hyaluronové, obohacená o různé podpůrné látky (vitaminy C, A a E, extrakty z mořských řas a mnohé další látky). Podle výsledků studií se tak oproti pouhému nanášení na pleť zvýší účinnost v séru obsažených aktivních látek.

O hloubce ošetření rozhoduje ořetřující dle lokality a požadovaného výsledku ošetření. Součástí přístroje pro mikrojehličkování je aplikátor, který lze nastavit od hloubky průniku 0,25 mm až do hloubky 2,5 mm. Mikrojehličky jsou skutečně velmi jemné. Pleť je navíc před zákrokem ošetřena anestetickým krémem, takže během procedury necítíte bolest, jen jemný tlak.

kePo ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci, dostavuje se pocit tepla. Zarudnutí přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od 2 do zhruba 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá další čtyři až šest měsíců, během nichž v dermis pokračuje tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější. Už po 48 hodinách lze aplikovat make-up.

na kiOšetření obličeje trvá asi 30 minut. V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také na tloušťce vaší kůže je zapotřebí několika sezení mikrojehličkování. Samozřejmě je nutná individuální konzultace. Pro odstranění vrásek povrchové a střední hloubky stačí dvě až tři ošetření v rozmezí několika týdnů, hluboké vrásky a hluboké jizvičky budou obecně vyžadovat více procedur.

Kontraindikace: alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním.

VÝHODY MICRONEEDLING TERAPIE

 • vhodná pro všechny typy pokožky
 • může být používána na obličeji, krku, dekoltu a jiných částech těla
 • nepoškozuje pokožku (není ablativní)
 • nevyvolává citlivost pokožky na UV záření
 • bez rizika změny barvy kůže
 • vhodná i pro tenkou pleť
 • vhodná i pro pleť po chemických peelinzích nebo laseru
 • pro komfort pacientů mohou být použita topická anestetika
 • krátká doba hojení
 • proceduru je možné opakovat
 • finančně výhodná metoda

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/www/terzijska.cz/www/terzijska.cz/administrator/components/com_rstbox/layouts/box.php on line 20